فناوری

گلکسی M12 سامسونگ در وب‌سایت FCC فهرست شد

Galaxy M12

 

فهرست مشخصات گلکسی M12 سامسونگ در وب‌سایت رسمی FCC نشان می‌دهد که محصول شرکت کره‌ای باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت دارد.

 

 

با توجه به گزارش‌های پیشین، انتظار می‌رفت گلکسی ام ۱۲ سامسونگ باتری با ظرفیت ۷ هزار میلی‌آمپر ساعت داشته باشد؛ اما اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت رسمی سازمان FCC این موضوع را تکذیب می‌کند.

اخیرا وب‌سایت FCC فهرست محصولاتی را منتشر کرده است که مورد تأیید قرار گرفته‌اند. در میان گوشی‌های هوشمندی که اجازه عرضه در بازار ایالات متحده خواهند داشت، محصولی از سامسونگ با شماره مدل SM-M127F/DS به چشم می‌خورد که در حقیقت گلکسی M12 است.

بآنچه نظرمان را به خود جلب کرده، قرار گرفتن کد EB-BM207ABY در مقابل محصول معرفی‌نشده‌ی سامسونگ است که درواقع به برخورداری آن از باتری با ظرفیت ۶ هزار میلی‌آمپر ساعت اشاره می‌کند. به همین علت می‌توان در نظر گرفت که گزارش‌های پیشین فاقد اعتبار هستند و گوشی هوشمند میان‌رده سامسونگ با باتری ۷ هزار میلی‌آمپر ساعت روانه بازار نخواهد شد.

 

متأسفانه اطلاعات موجود در وب‌سایت FCC تمامی مشخصات سخت‌افزاری گلکسی M12 را آشکار نمی‌سازد؛ اما اخیرا بنچمارکی از محصول جدید سامسونگ در دیتابیس گیک‌بنچ ثبت شده است که از برخورداری گلکسی ام ۱۲ از تراشه اگزینوس ۸۵۰ و سیستم‌عامل اندروید ۱۱ خبر می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.