فناوری

گلکسی M12 با تراشه اگزینوس 850 و داستان اجاره گوشی های سامسونگ در آلمان

Galaxy M12

گلکسی ام ۱۲ که با شماره مدل SM-M127F در گیک‌بنچ مورد آزمون قرار گرفته است، باتری ۷۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی دارد و از چهار دوربین پشت بهره می‌برد.

 

گلکسی ام ۱۲ سامسونگ که ظاهرا مدتی دیگر راهی بازار می‌شود، در گیک‌بنچ دیده شده است. گیک‌بنچ اطلاعات جدیدی از این گوشی در اختیار ما قرار می‌دهد؛ به‌طور مثال گلکسی ام ۱۲ با تراشه اگزینوس ۸۵۰ راهی بازار می‌شود. تا قبل از این فقط گلکسی ای ۲۱ اس با اگزینوس ۸۵۰ راهی بازار شده است.

گلکسی ام ۱۲ که با شماره مدل SM-M127F در گیک‌بنچ مورد آزمون قرار گرفته، در آزمایش تک‌هسته‌ای امتیاز ۱۷۹ و در آزمایش چندهسته‌ای امتیاز ۱۰۲۹ کسب کرده است. این تلفن همراه هوشمند به اندروید ۱۱ مجهز شده است و سه گیگابایت رم دارد

در گزارش‌های قبلی گفته شده بود سامسونگ برای این گوشی از باتری ۷۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی استفاده کرده است. طراحی این گوشی بسیار به گلکسی ای ۴۲ شبیه است. گلکسی ام ۱۲ صفحه‌نمایش ۶٫۷ اینچی دارد و چهار دوربین پشت با حسگرهای ۱۳ مگاپیکسل، ۸ مگاپیکسل و دو حسگر ۲ مگاپیکسلی برای آن در نظر گرفته شده است.

 

فراهم شدن امکان اجاره‌ی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ در آلمان

 

سامسونگ با همکاری Grover، گوشی گلکسی اس ۲۰ را به‌صورت اجاره‌ای در آلمان عرضه می‌کند.سامسونگ طرحی در آلمان راه‌اندازی کرده است که در آن، گوشی‌های پرچم‌دار را به کاربران اجاره می‌دهد. این طرح که با همکاری Grover انجام می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد گلکسی اس ۲۰ را یک‌ماهه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، ۱۲ ماهه یا حتی بیشتر اجاره کنند. البته هرچه مدت‌زمان اجازه بیشتر باشد، هزینه ماهانه آن کمتر خواهد شد.

به‌طور مثال اگر گلکسی اس ۲۰ اف ای را یک ماه اجاره کنید، باید ۵۹ دلار پرداخت کنید و اگر این گوشی را سه‌ماهه اجاره کنید، هزینه ماهانه آن به ۴۹ یورو کاهش پیدا می‌کند. برای اجاره شش‌ماهه‌ی گلکسی اس ۲۰ اف ای باید ماهانه مبلغ ۳۹ یورو و برای اجاره‌ی یک‌ساله آن باید ماهانه مبلغ ۲۹ یورو بپردازید.

برای اجاره گلکسی اس ۲۰ به ترتیب یک‌ساله تا یک‌ماهه، مبلغ ۹۹ یورو، ۶۹ یورو، ۵۹ یورو و ۴۹ یورو پرداخت خواهید کرد. برای گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس به ترتیب فوق، باید ۱۰۹ یورو، ۷۴ یورو، ۶۴ یورو و ۵۴ یورو به‌صورت ماهانه پرداخت کنید. شرایط اجاره گلکسی اس ۲۱ اولترا به ترتیب ۱۱۹ یورو، ۹۹ یورو، ۷۹ یورو و ۶۹ یورو اعلام شده است.

سامسونگ در آینده گوشی‌های دیگری را به این طرح اضافه می‌کند.  این سرویس در حال حاضر فقط در کشور آلمان فعال شده است و احتمال دارد در سایر کشورهای اروپایی راه‌اندازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.