فناوری

اپل برای دستیابی سریعتر به خطاها و اشکالات ، روند جدیدی برای iOS 14 دارد

Apple-iOS-14

گزارشی از بلومبرگ روند جدیدی از روند جدیدی خبر می دهد که اپل با توسعه دهندگان برنامه از آن استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که می توانند ویژگی های جدید برنامه خود را قبل از بروزرسانی اصلی آزمایش کنند.

مواردی که اپل با سیستم عامل iOS 13 با آن روبرو بوده است مربوط به توسعه دهندگان است که ویژگی های ناتمام و باگ را در برنامه ها باقی می گذارند ، بنابراین باعث خرابی و اشکالات سیستم می شوند.

اپل در حال اجرای یک فرآیند جدید برای توسعه دهندگان داخلی iOS 14 است. هدف این است که اجازه دهیم ویژگی های ناتمام به طور پیش فرض غیرفعال شوند تا ساخت تست iOS بتواند بدون خطا کار کند. این امر می تواند یک دوره آزمایش تولیدی بین نسخه های ساخت را فراهم کند. این تغییر جدید همچنین برای نسخه های بعدی macOS ، watchOS ، tvOS و iPadOS اعمال خواهد شد.

iOS 13 در ماه سپتامبر دوباره به بازار عرضه شد و اولین موج نرم افزار (که با خانواده آیفون 11 از پیش لود شده بود) همه اشکالات ، اشکالات و خرابی ها را مشاهده می کردند. دلیل این امر این بود که توسعه دهندگان داخلی همه ویژگی ها را به یکباره اضافه می کنند ، حتی اگر به طور کامل کار نباشند یا دارای باگ باشند. بنابراین وقتی آزمایش کنندگان سعی کردند ساخت روزانه نرم افزار ناتمام را اجرا کنند ، قابل استفاده نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.