فناوری

اولین تصاویر رندر گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد

 تصاویر رندر گلکسی زد فولد ۳ حاکی از عرضه‌ آن در دو مدل هستند که یکی از آن‌ها از دو صفحه‌نمایش و دیگری از سه صفحه‌نمایش بهره می‌برد.

 

مهرماه اولین تصویر احتمالی گلکسی زد فولد ۳ فاش شد که نشان می‌داد جدیدترین گوشی تاشدنی سامسونگ از دو لولا برخوردار است و سه صفحه‌نمایش دارد. در آن تصویر نشان داده شد که سامسونگ برای این گوشی از صفحه‌کلید QWERTY استفاده کرده است. این دو تغییر بهبود‌های مهمی در مقایسه با گلکسی فولد و گلکسی زد فولد ۲ به حساب می‌آیند.

امروز یک سری تصویر از گلکسی زد فولد ۳ منتشر شده است که نشان می‌دهد زد فولد ۳ دو مدل دارد. یک مدل از دو صفحه‌نمایش بهره می‌برد و مدل دیگر سه صفحه‌نمایش دارد. این رندرها براساس پتنت‌های سامسونگ طراحی شده‌اند.

گلکسی زد فولد ۳ با دو لولا شباهت زیادی به گوش گلکسی زد فولد ۲ دارد. این گوشی از دو صفحه‌نمایش کوچک در طرفین و یک صفحه‌نمایش بزرگ در وسط تشکیل شده است. صفحه‌نمایش سمت راست از هر دو طرف قابل استفاده است و هر دو روی آن پنل نمایشگر دارد.

صفحه‌نمایش سمت چپ میزبان دوربین‌های پشت است. اگر همه صفحه‌های نمایش این گوشی باز باشند، تقریبا با یک تبلت سروکار خواهید داشت.

گلکسی فولد ۳ که از سه صفحه‌نمایش استفاده می‌کند، لولاهایی خواهد داشت که از دو سمت خم می‌شوند. این ویژگی‌ باعث می‌شود کاربران در زمان کار کردن با این محصول صفحه‌نمایش بزرگ‌تری پیش روی خود داشته باشند. صفحه‌نمایش خارجی گلکسی زد فولد تنها ۴٫۳ اینچ است و به همین دلیل انتقادهای زیادی به همراه داشت. در مدل جدید صفحه‌نمایش خارجی بزرگ‌تر شده است و راحت‌تر می‌توان با آن کار کرد.

گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره دارند که سامسونگ امسال چندین گوشی تاشدنی مختلف با قیمت مناسب‌تر راهی بازار می‌کند. حالا باید ببینیم با ارزان‌تر شدن این گوشی‌ها چه تغییراتی در ساخت آن‌ها ایجاد می‌شود.

به نظر می‌رسد گوشی‌های تاشدنی کم‌کم به دستگاه‌های همه‌پسندی تبدیل خواهند شد. بهترین روش برای اینکه افراد بیشتری از این محصولات استفاده کنند، کاهش قیمت است؛ مخصوصا که با شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهانی با ضربه بزرگی مواجه شده است. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گلکسی فولد با قیمت ۲۰۰۰ دلار راهی بازار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.