فناوری

آمار فروش آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس سر به فلک کشیده است!

بیست و دوم شهریور ماه، پیش فروش آیفون های ۲۰۱۹ آغاز شد و از آن روز، آمار فروش آیفون ۱۱ پرو و مدل مکس آن تقریبا خیره کننده بوده است.

مینگ چی کو، تحلیل گر مشهور دنیای اپل در آخرین اظهارات خود، به این موضوع اشاره کرده است که سیل درخواست برای نسخه های پرو در حال افزایش است و آمار فروش آیفون ۱۱ پرو و مدل مکس آن به همین دلیل لحظه به لحظه بالاتر می رود. طبق گزارشی که توسط وب سایت MacRumors و بر اساس اظهارات مینگ چی کو منتشر شده، آمار فروش آیفون ۱۱ پرو و مدل مکس آن تا به این لحظه به عدد ۵۵ درصد رسیده است.

تقاضا برای خرید آیفون ۱۱ پرو و مدل مکس آن، در کشور آمریکا، جایی که امکان خرید آن ها ضمن قرارداد با اپراتورها و پرداخت اقساطی وجود دارد، بسیار زیاد است.

مینگ چی کو معتقد است که آمار فروش آیفون ۱۱ پرو از این میزان نیز بالاتر خواهد رفت و اعداد و ارقام ذکر شده، مسلما تغییر پیدا می کنند. در حال حاضر، iPhone 11 Pro Max و مدل ساده آن، ۵۵ درصد سهم فروش را به خود اختصاص داده اند و ۴۵ باقی مانده به iPhone 11 تعلق دارد.

آمار فعلی بدان معناست که آیفون ۱۱ را می توان محصولی دانست که بالاترین میزان فروش در سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص خواهد داد. اما این موضوع، مسلما چیزی از ارزش های مدل های پرو کم نمی کند. چرا که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است و مسلما تمامی افراد، قادر به خرید مدل های پرو نیستند.

در حالت کلی، این آمار و ارقام می تواند برخی نگرانی های اهالی کوپرتینو در مورد آمارش فروش پایین آیفون ها را از بین ببرد و به نظر می رسد که محصولات جدید توانسته اند تا کاربران را نسبت به خرید آیفون های ۲۰۱۹ قانع کنند.

آیا شما هم برنامه ای برای خرید یکی از اعضای خانواده آیفون ۱۱ دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.